Hakkımızda

15.08.2022 tarihinde sektöre dinamik bir biçimde giren firmamız, açıldığı ilk günden beri perakendecilik ve e-ticaret bölümlerinde faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir.Halman pet İstanbul merkezli bir firmadır.

Açılışımızın ilk günü itibariyle misyonumuzun müşterilerimize en kaliteli ve en iyi ürünleri sunabilmektir.

Halman pet sevimli dostlarımız için yem,vitamin,bakım ürünleri ve aksesuar satan hem online evcil hayvan mağazasıyla hem İstanbul/Fatih semtinde bulunan  perakende mağazasıyla da sektördeki varlığını sürdürmektedir.

Halman markası olarak; gerek mağazamızda gerekse depomuzda eğlenceli, hızlı ve müşteri dostu bir alışveriş deneyimi vadediyoruz. Geniş bir yelpazede yüksek kaliteli köpek ve kedi ürünlerimizin dışında diğer dostlarımızda hitap eden ürünlerimizde mevcuttur.

Evcil hayvanların yaşamını daha da iyileştirmeyi, onlara yüksek kaliteli mamalar, yemler ve yeni nesil aksesuarlar sunmak Halman petin öncelikli amaçlarından bir tanesidir.

Kurulduğumuz günden bu yana, evcil hayvan bakımında yüksek standartlara öncülük etmek temel amaçlarımızdan bir tanesidir. Ürünlerimiz ile evcil hayvanların daha iyi koşullarda yaşamasına katkıda bulunuyoruz. Hayvanların beslenmesi, sağlığı ve bakımı için en iyi ürünleri sağlamak bizim önceliklerimizdendir. Sevimli dostlarımızın rahtlığına katkıda bulunup iyileşmesini teşvik etmek için gereksinim duyulan tüm ürünlere sahibiz. Bu ürünleri uygun fiyat politikası ile müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Fiziksel ve internet mağazamız ile kaliteli evcil hayvan ürünlerini müşterilerimizle buluşturuyor, evcil hayvan gereksinimlerini etkili şekilde karşılıyoruz. Elde ettiğimiz eşsiz müşteri memnuniyeti bizim için motivasyon,devamlılık ve her şeyden önce önem taşıyor.

 

Değerlerimiz

Vizyon;Ülke ve dünya çapında güvenilen evcil hayvan mağazaları arasında en iyisi olmak.

Dürüstlük: Güven ve dürüstlük üzürine kurulan firmamız, müşteri memnuniyetine odaklanır ve en kaliteli düzeyde hizmet sunmaya özen gösterir.

Memnuniyet: Müşterilerimizle sadakatli ilişkiler kurmak önceliğimizdir. Firmamız, kaliteden ödün vermeden en iyi fiyatı sunmak ve her işlem deneyimini alıcılar için kolay, güvenli ve erişilebilir hale getirmek için her zaman hizmetinizde.

Alışveriş Sepetim