Sipariş İptal ve İade

Sipariş İptali
Halmanpet.com.tr'den verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde destek@halmanpet.com.tr adresimize iptal sebebinizi belirten (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi) e-posta göndermeniz durumunda, işleminiz tarafımızca gerçekleştirilecektir. Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya verilmemiş olması gerekmektedir.

Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişlerinizi iptal etmek için detaylı bilgi aşağıdadır.

İade süresi kaç gün?
Halmanpet.com.tr'den satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde Halmanpet.com.tr'ye başvurarak, iade koşulları dahilinde dilediğiniz kargo firması ile kargo ücretini ödeyerek iade edebilirsiniz. 

Ürünü teslim alırken, paketi teslim aldığınıza dair attığınız imza, aynı zamanda ürünü hasarsız ve doğru olarak teslim aldığınıza dair atılan bir imzadır. Ve bu durumda kargo şirketi görevini tamamlamış sayılacaktır. Bu sebeple kargo firmasına ait kurye kapıdayken, paketi açıp, kontrol ediniz. Yanlış veya eksik ürün, kırık, hasarlı gibi iadeler kurye kapınızdayken tutanak tutulduğu takdirde kabul edilecektir.

İade koşulları nelerdir?
İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
 

Ürünün faturası (Kurum tarafından satın alınan ürünlere iade faturası düzenlenmesi gerekmektedir.)
7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma veya ürünün kullanılmış olması gibi durumlar tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade alamayacağımız bilmenizi isteriz.

Halmanpet.com.tr'de 7 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.

İade departmanımıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 hafta içerisinde, havale / eft ile yapılan ödemeler ise en geç 1 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.

Nasıl iade edeceğim?
0554 684 34 04 nolu telefonumuzdan veya destek@halmanpet.com.tr e-posta adresimizden bize ulaştıktan sonra paketi dilediğiniz kargo firması ile kargo ücretini ödeyerek tarafımıza gönderiniz.

Alışveriş Sepetim